[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: SheStrange  
Форум » Новинки » Последние Новинки » Обсуждение «Сводка Последнх Новостей - ааее)»
Обсуждение «Сводка Последнх Новостей - ааее)»
MJДата: Четверг, 02 Июня 2011, 13:43 | Сообщение # 1
Админ
Группа: Администраторы
Сообщений: 598
Статус: Offline
ПОдробнее узнать тут: Сводка Последнх Новостей - ааее).
 
СообщениеПОдробнее узнать тут: Сводка Последнх Новостей - ааее).

Автор - MJ
Дата добавления - 02 Июня 2011 в 13:43
Julia100Дата: Четверг, 02 Июня 2011, 14:03 | Сообщение # 2
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
УУуууууууууу!Адам знову дає інтерв*ю,та ще й 5 годин!Тільки но б не пропустити! biggrin
Я не знаю таку співачку Джинні Блекмор,але тепер ясно,чому Адам поїхав до Лондону!Запис нової пісні!
Так приємно знати,чим займаються учасникм бенду Адама!Саша просто молодець!Я так пришаюся нею angel applause
А чому вирішуються,хто кращий:ми чи фани Бруно Марса!Я розумію,поставити на голосування нас та фанів,наприклад,Майкла Джексона,Леді Гаги і так далі.Але Бруно Марс!?(не в образу фанатам Марса).Його фани вже показали,як вони люблять свого кумира на голосуванні Греммі!Пам*ятаєте, за Бруно було лише 2-3 відсотка.Всім ясно ,що ми краще! hippy


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеУУуууууууууу!Адам знову дає інтерв*ю,та ще й 5 годин!Тільки но б не пропустити! biggrin
Я не знаю таку співачку Джинні Блекмор,але тепер ясно,чому Адам поїхав до Лондону!Запис нової пісні!
Так приємно знати,чим займаються учасникм бенду Адама!Саша просто молодець!Я так пришаюся нею angel applause
А чому вирішуються,хто кращий:ми чи фани Бруно Марса!Я розумію,поставити на голосування нас та фанів,наприклад,Майкла Джексона,Леді Гаги і так далі.Але Бруно Марс!?(не в образу фанатам Марса).Його фани вже показали,як вони люблять свого кумира на голосуванні Греммі!Пам*ятаєте, за Бруно було лише 2-3 відсотка.Всім ясно ,що ми краще! hippy

Автор - Julia100
Дата добавления - 02 Июня 2011 в 14:03
Форум » Новинки » Последние Новинки » Обсуждение «Сводка Последнх Новостей - ааее)»
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

§