[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Эллочка, Jez  
Форум » Наша семья АДАМс » Чем мы увлекаемся ? » Хоббі (Розповідаємо про свої захоплення)
Хоббі
Julia100Дата: Среда, 15 Июня 2011, 18:02 | Сообщение # 1
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Народ,розказуйте чим ви полюбляєте займатися у вільний час від роботи,школи,інститута і т.д!

Добавлено (15 Июнь 2011, 18:02)
---------------------------------------------
Щодо мене, то я обожнюю шопінг!Я просто божевільний шоопоголік!Звичайно,я не купую всю фігню підряд і я вмію поводитися з грошима!Але прогулянки по магазинам-для мене найкращий спосіб розвіятися!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеНарод,розказуйте чим ви полюбляєте займатися у вільний час від роботи,школи,інститута і т.д!

Добавлено (15 Июнь 2011, 18:02)
---------------------------------------------
Щодо мене, то я обожнюю шопінг!Я просто божевільний шоопоголік!Звичайно,я не купую всю фігню підряд і я вмію поводитися з грошима!Але прогулянки по магазинам-для мене найкращий спосіб розвіятися!


Автор - Julia100
Дата добавления - 15 Июня 2011 в 18:02
SmitДата: Вторник, 21 Июня 2011, 20:03 | Сообщение # 2
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Я обожаю рисовать. Ходить по ювелиркам и присматривать кольца и серьги, а потом их покупать(уже пальцев не хватает) всегда ношу только серебро - белый метталл обожаю! люблю ходить по книжным магазинам и высматривать редкосные интересные книги, а потом их читаю. А самое большое увлечение - шастаю интернетом и собираю Адаськины фоточки - самые самые. wink

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеЯ обожаю рисовать. Ходить по ювелиркам и присматривать кольца и серьги, а потом их покупать(уже пальцев не хватает) всегда ношу только серебро - белый метталл обожаю! люблю ходить по книжным магазинам и высматривать редкосные интересные книги, а потом их читаю. А самое большое увлечение - шастаю интернетом и собираю Адаськины фоточки - самые самые. wink

Автор - Smit
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 20:03
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 22:28 | Сообщение # 3
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
А я обожнювала малювати в дитинстві-мені ця здібність передалася від матусі,а їй від мого дідуся!І в мене дуже гарно виходило і мені пропунували стати дизайнером одягу, але я відмовлялася,бо ненавиділа шити!
Quote
Ходить по ювелиркам и присматривать кольца и серьги, а потом их покупать(уже пальцев не хватает) всегда ношу только серебро - белый метталл обожаю!

Дрогоціності-це мій фетиш!І я теж ношу лише срібло, і теж обожнюю білий метал(ну ,можна ще платину)!А якщо брати просту біжутерію,можна й бронзовий та золотий кольори!
Quote
люблю ходить по книжным магазинам и высматривать редкосные интересные книги, а потом их читаю.

Я теж люблю читати,тільки на електронній книзі-звичайних книг з паперу не читаю,тому що папір роблять з дерева!А я грінпіс!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеА я обожнювала малювати в дитинстві-мені ця здібність передалася від матусі,а їй від мого дідуся!І в мене дуже гарно виходило і мені пропунували стати дизайнером одягу, але я відмовлялася,бо ненавиділа шити!
Quote
Ходить по ювелиркам и присматривать кольца и серьги, а потом их покупать(уже пальцев не хватает) всегда ношу только серебро - белый метталл обожаю!

Дрогоціності-це мій фетиш!І я теж ношу лише срібло, і теж обожнюю білий метал(ну ,можна ще платину)!А якщо брати просту біжутерію,можна й бронзовий та золотий кольори!
Quote
люблю ходить по книжным магазинам и высматривать редкосные интересные книги, а потом их читаю.

Я теж люблю читати,тільки на електронній книзі-звичайних книг з паперу не читаю,тому що папір роблять з дерева!А я грінпіс!

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 22:28
ArisuДата: Воскресенье, 07 Августа 2011, 23:45 | Сообщение # 4
Общительный
Группа: Проверенные
Сообщений: 568
Статус: Offline
оуу знаєте колись було у мене таке бацнуте хоббі статуетки збирати)загалом з кожного міста чи країни привозити собі якусь дрібничку)закінчилось все тим що зарас у мене на 6 поличках припадають пилом близько 200 екземплярів)але складати вже немає куди тому більше цим і не займаюсь)
мабуть актуальне на сьогодні хоббі дивитьись аніме "наруто")ну може знаєте для когось це здасться смішним але якщо порахувати що воно налічує близько 500 серій то гг)і кожного тижня виходить нова серія))такщо маю заняття кожного четверга вечером)


 
Сообщениеоуу знаєте колись було у мене таке бацнуте хоббі статуетки збирати)загалом з кожного міста чи країни привозити собі якусь дрібничку)закінчилось все тим що зарас у мене на 6 поличках припадають пилом близько 200 екземплярів)але складати вже немає куди тому більше цим і не займаюсь)
мабуть актуальне на сьогодні хоббі дивитьись аніме "наруто")ну може знаєте для когось це здасться смішним але якщо порахувати що воно налічує близько 500 серій то гг)і кожного тижня виходить нова серія))такщо маю заняття кожного четверга вечером)

Автор - Arisu
Дата добавления - 07 Августа 2011 в 23:45
Форум » Наша семья АДАМс » Чем мы увлекаемся ? » Хоббі (Розповідаємо про свої захоплення)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

§