[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Эллочка  
Форум » Беседка » Беседуем об Адаме... » Все про другий альбом Адама (найцікавіше про альбом та плітки...)
Все про другий альбом Адама
Julia100Дата: Суббота, 28 Мая 2011, 01:12 | Сообщение # 1
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Другий студійний альбом за словами Адама вийде приблизно в жовтні-листопаді 2011.Перший сингл з нового альбома ми зможемо почути лише в липні-серпні літа.В перщому альбомі Адам співпрацював з відоми співаками та авторами пісень

З ким співпрацює Адам в новому альбомі?
Ось список відомих на сьогоднішній день авторів і продюсерів, з якими Адам буде співпрацювати під час запису нового альбому.
BC Jean
Автор пісні "If I Were A Boy"
Bonnie McKee:
Бонні був співавтором таких пісень як "Dynamite" Тайо Круза, "Hold It Against Me" Брітні Спірс, "Teenage Dream" і "California Gurls" Кеті Перрі.
Sia:
Наприклад, "You Lost Me" і "I am" & "All I need" Христини Агілери.
Ferras
Феррас вже був одним зі співавторів пісні "Aftermath" на першому альбомі Адама.
Інші співавторства були, наприклад, «Good News» Олени, "Más", "No Te Miento", "Too Late Now" і "Liar" Ріккі Мартіна.
Nikka Costa:
Співачка і автор пісень, більшу частину яких на своєму альбомі вона написала сама.
Ryan Tedder (OneRepublic):
Теддер вже написав пісню "Sleepwalker" для першого альбому.
Інші його роботи: "Bleeding Love" Леони Льюїс, "Halo" Бейонс, "Battlefield" Джорден Спаркс.
Claude Kelly:
Приніс «For Your Entertainment» в перший альбом.
Інші успішні пісні: "In My Head" Джейсон Деруло, "My Life Would Suck Without You" Келлі Кларксон, "Circus", "Shattered Glass" і "Gasoline" Брітні Спірс, "Price Tag" - Джессі Джей і багато інших
Oliver Goldstein:
Наприклад, "Up N 'Down" Брітні Спірс, "Hot Mess" і "Living In The Sky With Diamonds" - Cobra Starship, "After Midnight" Треві Маккой, "Your Love's A Drug" і "Somebody To Love" - ​​Leighton Meester
І останній, але не менш важливий Toby Gad
Тобі Гед крім усього іншого відомий за своїми роботами над піснями:
"If I Were A Boy" Бейонс, "Big Girls Don't Cry" Ферджі, "Untouched" - The Veronicas, "The Truth" Кріса Аллена і багатьом іншим.

Добавлено (14 Май 2011, 01:13)
---------------------------------------------
джерело adamnews.de

Добавлено (14 Май 2011, 12:49)
---------------------------------------------
http://radikal.ru/F/i042.radikal.ru/1105/cd/89d8cb72e18d.jpg.html
Це твіт від співачки Natalii Kills

Добавлено (14 Май 2011, 13:15)
---------------------------------------------
Natalia Kills Mirrors
Natalia Kills Zombie
Natalia Kills Wonderland
Natalia Kills - Activate my Heart
Це майже всі кліпи співачки.Переглянте,як на мене,вони чудові!
І я б хотіла,щоб Адам з Наталі написали разом пісню! biggrin

Добавлено (28 Май 2011, 01:10)
---------------------------------------------
MTV Adam Lambert Reveals Details About His Upcoming Album 5-25-11.mp4
Переклад цього інтерв*ю

25.05.2011 Adam on American Idol Final
Журналіст:Адам,скільки пісень ти написав, працюючи над новим альбомом?
Адам: Я думаю,я написав близько 19-20 пісень.Я провів декілька останніх місяців у студії.Я написав більшість матеріалу власноруч з допомогою людей в цей час.Я задіяний у всьому процесі.Це дуже захоплююче,тому що я працюю над альбомом моєї мрії.Це звучить банально,але я створюю саме те,щоб я хотів слухати.
Ж: О, чувак, я не можу дочекатися.З якими авторами пісень ти співпрацюєш?Скажи мені їхні імена.
А: О,хмммм,я працював з Раяном Тедером(соліст групи Оne Repablic, автор пісні Sleepwalker),це було фантастично!З Нікою Коста,з Сіа,це було дуже захоплююче.Я навчився багато чому від них,і мабуть це найкраща частина процесу.
Ж:Це мабуть так незвичайно повернутися сюди.Я знаю ти не міг зробити цього минулого року.
А:Минулого року я був у турі, тому це дуже захоплююче бути знову тут.Я не можу дочекатися почути учасників за роботою(мається на увазі,співаючи).Я не можу дочекатися почути Леді Гагу,Бейонсе і U2.Це буде гарний вечір.

Добавлено (28 Май 2011, 01:12)
---------------------------------------------
ось ще одне відео де Адам трішки розповідає про новий альбом!
ADAM LAMBERT American Idol Finale Red Carpet Interview 5-25-11


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеДругий студійний альбом за словами Адама вийде приблизно в жовтні-листопаді 2011.Перший сингл з нового альбома ми зможемо почути лише в липні-серпні літа.В перщому альбомі Адам співпрацював з відоми співаками та авторами пісень

З ким співпрацює Адам в новому альбомі?
Ось список відомих на сьогоднішній день авторів і продюсерів, з якими Адам буде співпрацювати під час запису нового альбому.
BC Jean
Автор пісні "If I Were A Boy"
Bonnie McKee:
Бонні був співавтором таких пісень як "Dynamite" Тайо Круза, "Hold It Against Me" Брітні Спірс, "Teenage Dream" і "California Gurls" Кеті Перрі.
Sia:
Наприклад, "You Lost Me" і "I am" & "All I need" Христини Агілери.
Ferras
Феррас вже був одним зі співавторів пісні "Aftermath" на першому альбомі Адама.
Інші співавторства були, наприклад, «Good News» Олени, "Más", "No Te Miento", "Too Late Now" і "Liar" Ріккі Мартіна.
Nikka Costa:
Співачка і автор пісень, більшу частину яких на своєму альбомі вона написала сама.
Ryan Tedder (OneRepublic):
Теддер вже написав пісню "Sleepwalker" для першого альбому.
Інші його роботи: "Bleeding Love" Леони Льюїс, "Halo" Бейонс, "Battlefield" Джорден Спаркс.
Claude Kelly:
Приніс «For Your Entertainment» в перший альбом.
Інші успішні пісні: "In My Head" Джейсон Деруло, "My Life Would Suck Without You" Келлі Кларксон, "Circus", "Shattered Glass" і "Gasoline" Брітні Спірс, "Price Tag" - Джессі Джей і багато інших
Oliver Goldstein:
Наприклад, "Up N 'Down" Брітні Спірс, "Hot Mess" і "Living In The Sky With Diamonds" - Cobra Starship, "After Midnight" Треві Маккой, "Your Love's A Drug" і "Somebody To Love" - ​​Leighton Meester
І останній, але не менш важливий Toby Gad
Тобі Гед крім усього іншого відомий за своїми роботами над піснями:
"If I Were A Boy" Бейонс, "Big Girls Don't Cry" Ферджі, "Untouched" - The Veronicas, "The Truth" Кріса Аллена і багатьом іншим.

Добавлено (14 Май 2011, 01:13)
---------------------------------------------
джерело adamnews.de

Добавлено (14 Май 2011, 12:49)
---------------------------------------------
http://radikal.ru/F/i042.radikal.ru/1105/cd/89d8cb72e18d.jpg.html
Це твіт від співачки Natalii Kills

Добавлено (14 Май 2011, 13:15)
---------------------------------------------
Natalia Kills Mirrors
Natalia Kills Zombie
Natalia Kills Wonderland
Natalia Kills - Activate my Heart
Це майже всі кліпи співачки.Переглянте,як на мене,вони чудові!
І я б хотіла,щоб Адам з Наталі написали разом пісню! biggrin

Добавлено (28 Май 2011, 01:10)
---------------------------------------------
MTV Adam Lambert Reveals Details About His Upcoming Album 5-25-11.mp4
Переклад цього інтерв*ю

25.05.2011 Adam on American Idol Final
Журналіст:Адам,скільки пісень ти написав, працюючи над новим альбомом?
Адам: Я думаю,я написав близько 19-20 пісень.Я провів декілька останніх місяців у студії.Я написав більшість матеріалу власноруч з допомогою людей в цей час.Я задіяний у всьому процесі.Це дуже захоплююче,тому що я працюю над альбомом моєї мрії.Це звучить банально,але я створюю саме те,щоб я хотів слухати.
Ж: О, чувак, я не можу дочекатися.З якими авторами пісень ти співпрацюєш?Скажи мені їхні імена.
А: О,хмммм,я працював з Раяном Тедером(соліст групи Оne Repablic, автор пісні Sleepwalker),це було фантастично!З Нікою Коста,з Сіа,це було дуже захоплююче.Я навчився багато чому від них,і мабуть це найкраща частина процесу.
Ж:Це мабуть так незвичайно повернутися сюди.Я знаю ти не міг зробити цього минулого року.
А:Минулого року я був у турі, тому це дуже захоплююче бути знову тут.Я не можу дочекатися почути учасників за роботою(мається на увазі,співаючи).Я не можу дочекатися почути Леді Гагу,Бейонсе і U2.Це буде гарний вечір.

Добавлено (28 Май 2011, 01:12)
---------------------------------------------
ось ще одне відео де Адам трішки розповідає про новий альбом!
ADAM LAMBERT American Idol Finale Red Carpet Interview 5-25-11


Автор - Julia100
Дата добавления - 28 Мая 2011 в 01:12
SmitДата: Суббота, 28 Мая 2011, 02:11 | Сообщение # 2
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Новости супер! Это еще раз говорит, насколько Адам человек особенный и очень талантливый, ведь столько известных людей помогают ему в создании нового альбома. Ох если бы с этим новым своим детищем Адам посетил и Украину в следующем туре.

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеНовости супер! Это еще раз говорит, насколько Адам человек особенный и очень талантливый, ведь столько известных людей помогают ему в создании нового альбома. Ох если бы с этим новым своим детищем Адам посетил и Украину в следующем туре.

Автор - Smit
Дата добавления - 28 Мая 2011 в 02:11
Julia100Дата: Среда, 15 Июня 2011, 17:46 | Сообщение # 3
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Приїде,куди він від нас втіче! smile

Добавлено (15 Июнь 2011, 16:42)
---------------------------------------------
А і ще одне інтерв*ю Адама на червоній доріжці фінала ідола
дивись тут

Добавлено (15 Июнь 2011, 17:34)
---------------------------------------------
Переклад цього інтерв*ю
Журналіст:В твоєму першому радіо-інтев*ю ти сказав,що в піснях нового альбому ти відображаєш свою душу і що ти маєш можливість робити музику.І тепер ти тут і робиш це!
А:Так,я тут.Взагалі,я зараз в процесі написання та запису мого другого альбому!Він вийде восени!Я роблю лише це!Я думаю, я навчився багато чому за минулі декілька років.Я дуже пишаюся моїм минулим альбомом!Новий альбом,я думаю буде ще більшим відображенням мене самого.Тому,я дуже збуджений!
Ж:І що творчо надихає тебе?
А:У,знаєте,я люблю поп-музику,я люблю те,що створюються зараз в музиці,я люблю ризикових людей,я люблю моду.І я вважаю зараз,я як автор пісень ,мені дуже подобається ідея розповідати все про себе,про суспільство.Я люблю бути реальним.Я думаю,іноді в розважальній індустрії багато штучного.І що я дійсно намагаюся робити в цьому альбомі,це трішки відступити назад і поговорити про мої справжні почуття.Про хороші і погані почуття!
Ж:Кажучи про справжні почуття, твої фани просто божевільні! smile
А:Вони надзвичайні,я люблю моїх фанатів!Вони такі пристрасні!Якщо б не було моїх фанатів,я б не був тим,ким я є зараз.Мабуть,я б не робив другий альбом!Я маю на увазі-вони чудові!
Ж:І як це мотивує,наштовхує тебе працювати надалі?
А:Що я люблю-це твіттер,тому що це мій спосіб спілкуватися з моїми фанатами,брати ідеї від них,підтримку,сміятися з ними.Нещодавно,я влаштовував твіттер-вечірку і ми всі просто гарно провели час!

Добавлено (15 Июнь 2011, 17:46)
---------------------------------------------
smile smile smile
Інтригуюче інтерв*ю,не правда?Ох,як я недочекаюся нового альбому?


Слава Україні-Героям Слава!!!

Сообщение отредактировал Julia100 - Среда, 15 Июня 2011, 17:45
 
СообщениеПриїде,куди він від нас втіче! smile

Добавлено (15 Июнь 2011, 16:42)
---------------------------------------------
А і ще одне інтерв*ю Адама на червоній доріжці фінала ідола
дивись тут

Добавлено (15 Июнь 2011, 17:34)
---------------------------------------------
Переклад цього інтерв*ю
Журналіст:В твоєму першому радіо-інтев*ю ти сказав,що в піснях нового альбому ти відображаєш свою душу і що ти маєш можливість робити музику.І тепер ти тут і робиш це!
А:Так,я тут.Взагалі,я зараз в процесі написання та запису мого другого альбому!Він вийде восени!Я роблю лише це!Я думаю, я навчився багато чому за минулі декілька років.Я дуже пишаюся моїм минулим альбомом!Новий альбом,я думаю буде ще більшим відображенням мене самого.Тому,я дуже збуджений!
Ж:І що творчо надихає тебе?
А:У,знаєте,я люблю поп-музику,я люблю те,що створюються зараз в музиці,я люблю ризикових людей,я люблю моду.І я вважаю зараз,я як автор пісень ,мені дуже подобається ідея розповідати все про себе,про суспільство.Я люблю бути реальним.Я думаю,іноді в розважальній індустрії багато штучного.І що я дійсно намагаюся робити в цьому альбомі,це трішки відступити назад і поговорити про мої справжні почуття.Про хороші і погані почуття!
Ж:Кажучи про справжні почуття, твої фани просто божевільні! smile
А:Вони надзвичайні,я люблю моїх фанатів!Вони такі пристрасні!Якщо б не було моїх фанатів,я б не був тим,ким я є зараз.Мабуть,я б не робив другий альбом!Я маю на увазі-вони чудові!
Ж:І як це мотивує,наштовхує тебе працювати надалі?
А:Що я люблю-це твіттер,тому що це мій спосіб спілкуватися з моїми фанатами,брати ідеї від них,підтримку,сміятися з ними.Нещодавно,я влаштовував твіттер-вечірку і ми всі просто гарно провели час!

Добавлено (15 Июнь 2011, 17:46)
---------------------------------------------
smile smile smile
Інтригуюче інтерв*ю,не правда?Ох,як я недочекаюся нового альбому?


Автор - Julia100
Дата добавления - 15 Июня 2011 в 17:46
SmitДата: Среда, 15 Июня 2011, 19:17 | Сообщение # 4
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Спасибо большое Адаму, что он такой ! За эту неподдельную открытость, честность я его обожаю. Ну кто может быть лутше него, если ты и он - это однородный сплав чувств и взглядов, убеждений, вкусов и понятий вещей, если эти ниточки протянутые через киллометры пространства прочны и искренны. Нет, что не говори, а Адам тот, кто живет не для себя, он живет нами, а ми им.

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеСпасибо большое Адаму, что он такой ! За эту неподдельную открытость, честность я его обожаю. Ну кто может быть лутше него, если ты и он - это однородный сплав чувств и взглядов, убеждений, вкусов и понятий вещей, если эти ниточки протянутые через киллометры пространства прочны и искренны. Нет, что не говори, а Адам тот, кто живет не для себя, он живет нами, а ми им.

Автор - Smit
Дата добавления - 15 Июня 2011 в 19:17
Julia100Дата: Воскресенье, 19 Июня 2011, 01:21 | Сообщение # 5
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Не знала куди примостити це відео, тому кину сюди!Це новий кліп Raja-в мене немає слів,я в захваті!Обов*язково переглянте! smile Raja Diamond Crowded Qeen

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеНе знала куди примостити це відео, тому кину сюди!Це новий кліп Raja-в мене немає слів,я в захваті!Обов*язково переглянте! smile Raja Diamond Crowded Qeen

Автор - Julia100
Дата добавления - 19 Июня 2011 в 01:21
SmitДата: Воскресенье, 19 Июня 2011, 02:16 | Сообщение # 6
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Так, так.... это точно - нет слов! Зато какие звуки вырываются из мужзсих глоток... это краешек правды, что испытывает женщина. Похоже это могут понять только такие парни. А Томми то как хорош!

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеТак, так.... это точно - нет слов! Зато какие звуки вырываются из мужзсих глоток... это краешек правды, что испытывает женщина. Похоже это могут понять только такие парни. А Томми то как хорош!

Автор - Smit
Дата добавления - 19 Июня 2011 в 02:16
StarДата: Понедельник, 20 Июня 2011, 11:01 | Сообщение # 7
Учасник Высокой Активности
Группа: Пользователи
Сообщений: 147
Статус: Offline
Видео - супер!!! А Томми Джо просто...ах... heart
 
СообщениеВидео - супер!!! А Томми Джо просто...ах... heart

Автор - Star
Дата добавления - 20 Июня 2011 в 11:01
Julia100Дата: Понедельник, 20 Июня 2011, 13:35 | Сообщение # 8
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Quote
Видео - супер!!! А Томми Джо просто...ах...

Відео-винос мозку!Я з мамою від нього шаленіємо!Офігенний кліп,та й пісня цудесна!

А от що я знайшла в інеті і в мене радісна паніка,звичайно,якщо це правда!

Суть така,ніби Адам шукає масовку для нового кліпу,який будуть знімати в травні 2011!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
Сообщение
Quote
Видео - супер!!! А Томми Джо просто...ах...

Відео-винос мозку!Я з мамою від нього шаленіємо!Офігенний кліп,та й пісня цудесна!

А от що я знайшла в інеті і в мене радісна паніка,звичайно,якщо це правда!

Суть така,ніби Адам шукає масовку для нового кліпу,який будуть знімати в травні 2011!

Автор - Julia100
Дата добавления - 20 Июня 2011 в 13:35
StarДата: Понедельник, 20 Июня 2011, 13:42 | Сообщение # 9
Учасник Высокой Активности
Группа: Пользователи
Сообщений: 147
Статус: Offline
После прочтения, я так поняла, что съемки должны будут проходить в июне 2011, то есть они или уже прошли или же может быть в эти дни проходят!!! Аааааааа! А значит, по-любому, максимум к концу лета, видео уже будут в ротации!!! Вот мы и дождались нового клипа Адама!!! Ну, что я могу сказать - ура, Гламберты!!! smile
 
СообщениеПосле прочтения, я так поняла, что съемки должны будут проходить в июне 2011, то есть они или уже прошли или же может быть в эти дни проходят!!! Аааааааа! А значит, по-любому, максимум к концу лета, видео уже будут в ротации!!! Вот мы и дождались нового клипа Адама!!! Ну, что я могу сказать - ура, Гламберты!!! smile

Автор - Star
Дата добавления - 20 Июня 2011 в 13:42
SmitДата: Понедельник, 20 Июня 2011, 21:03 | Сообщение # 10
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Так и есть в июне, я в каком-то интнрвью с Адамом сама слышала про его планы. в этом месяце он трудится над клипчиками! Сердце замирает и крышу рвет от ожидания и нетерпения, что же то нам наш любимчик преподнесёт осенью wacko smile smile smile

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеТак и есть в июне, я в каком-то интнрвью с Адамом сама слышала про его планы. в этом месяце он трудится над клипчиками! Сердце замирает и крышу рвет от ожидания и нетерпения, что же то нам наш любимчик преподнесёт осенью wacko smile smile smile

Автор - Smit
Дата добавления - 20 Июня 2011 в 21:03
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 00:15 | Сообщение # 11
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Ура,ура,ура!Новий кліп!Цікаво,по-перше,чи все це правда(бо я нічого від Адама про це не чула,Алла а в якому ітерв*ю він казав про кліп) і на яку з пісень він знімає кліп- з нового альбому чи з першого?
Далі будуть мої думки в голос! biggrin
Недавно була новина,що вони з Агілерою співпрацють,то можливо вони разом знімуть кліп?А якщо будуть знімати кліп на пісню зі старого альбому,то на яку саме пісню?Я б хотіла на Sleepwalker!


Слава Україні-Героям Слава!!!

Сообщение отредактировал Julia100 - Вторник, 21 Июня 2011, 01:44
 
СообщениеУра,ура,ура!Новий кліп!Цікаво,по-перше,чи все це правда(бо я нічого від Адама про це не чула,Алла а в якому ітерв*ю він казав про кліп) і на яку з пісень він знімає кліп- з нового альбому чи з першого?
Далі будуть мої думки в голос! biggrin
Недавно була новина,що вони з Агілерою співпрацють,то можливо вони разом знімуть кліп?А якщо будуть знімати кліп на пісню зі старого альбому,то на яку саме пісню?Я б хотіла на Sleepwalker!

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 00:15
SmitДата: Вторник, 21 Июня 2011, 01:21 | Сообщение # 12
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Наскільки я знаю, Адам готує кліпи влітку 2011 року до нового свого альбому. Я не памятаю, де я таке чула, але це правда. Він же працює над новим альбомом, і пісні будуть нові - у нього їх є. Якось він говорив що навідь ввагався яккими піснями було краще укомплектувати дебютний альбом, бо було пісень багато й всі класні. Може деякі із них всеж потраплять до нової збірки, а щось й додасть. Хіба ж ви не знаєте Адама, він завжди старається зробити щось надзвичайне і відпадне. Глем нейшн завершено, альбом бачив світ. Тепер будемо чекати нових звершень від нашого улюбленьця. тримаємо за нього кулачки, щоб усе склалося як він задумав smile

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеНаскільки я знаю, Адам готує кліпи влітку 2011 року до нового свого альбому. Я не памятаю, де я таке чула, але це правда. Він же працює над новим альбомом, і пісні будуть нові - у нього їх є. Якось він говорив що навідь ввагався яккими піснями було краще укомплектувати дебютний альбом, бо було пісень багато й всі класні. Може деякі із них всеж потраплять до нової збірки, а щось й додасть. Хіба ж ви не знаєте Адама, він завжди старається зробити щось надзвичайне і відпадне. Глем нейшн завершено, альбом бачив світ. Тепер будемо чекати нових звершень від нашого улюбленьця. тримаємо за нього кулачки, щоб усе склалося як він задумав smile

Автор - Smit
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 01:21
Julia100Дата: Воскресенье, 31 Июля 2011, 01:31 | Сообщение # 13
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Quote
Наскільки я знаю, Адам готує кліпи влітку 2011 року до нового свого альбому. Я не памятаю, де я таке чула, але це правда. Він же працює над новим альбомом, і пісні будуть нові - у нього їх є.

А дивись,він казав,що перший сингл(я вже мовчу про кліп) світ побачить лише в липні-серпні!Значить,кліп може буде на пісню з старого альбому?Теж варіант cool

Добавлено (31 Июль 2011, 01:31)
---------------------------------------------
29 дипня Адам порадув світ новою піснею,яку виконав а Канаді.Пісня з нового альбому має назву Outlaws of love(поза межами законів кохання)

Ось текст цієї пісні

Oh, nowhere left to go, are we getting closer, closer
No, all we know is no, nights are getting colder, colder
Hey, tears all fall the same, we all feel the rain we can’t change
Everywhere we go we’re looking for the sun
Nowhere to grow old we’re always on the run
They say we’ll rot in hell, well I don’t think we will
They’ve branded us enough, outlaws of love

Scars make us who we are, hearts and rules are broken, broken
Far, we could go so far, with our minds wide open, open
Hey, tears all fall the same, we all feel the rain we can’t change
And everywhere we go we’re looking for the sun
Nowhere to grow old we’re always on the run
They say we’ll rot in hell, well I don’t think we will
They’ve branded us enough, outlaws of love
Outlaws of love (drawn out )

Everywhere we go, we’re looking for the sun
Nowhere to grow old, we’re always on the run
They say we’ll rot in hell, well I don’t think we will
They’ve branded us enough, outlaws of love
Outlaws of love
Outlaws of love
Outlaws of love
Outlaws of love


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
Сообщение
Quote
Наскільки я знаю, Адам готує кліпи влітку 2011 року до нового свого альбому. Я не памятаю, де я таке чула, але це правда. Він же працює над новим альбомом, і пісні будуть нові - у нього їх є.

А дивись,він казав,що перший сингл(я вже мовчу про кліп) світ побачить лише в липні-серпні!Значить,кліп може буде на пісню з старого альбому?Теж варіант cool

Добавлено (31 Июль 2011, 01:31)
---------------------------------------------
29 дипня Адам порадув світ новою піснею,яку виконав а Канаді.Пісня з нового альбому має назву Outlaws of love(поза межами законів кохання)

Ось текст цієї пісні

Oh, nowhere left to go, are we getting closer, closer
No, all we know is no, nights are getting colder, colder
Hey, tears all fall the same, we all feel the rain we can’t change
Everywhere we go we’re looking for the sun
Nowhere to grow old we’re always on the run
They say we’ll rot in hell, well I don’t think we will
They’ve branded us enough, outlaws of love

Scars make us who we are, hearts and rules are broken, broken
Far, we could go so far, with our minds wide open, open
Hey, tears all fall the same, we all feel the rain we can’t change
And everywhere we go we’re looking for the sun
Nowhere to grow old we’re always on the run
They say we’ll rot in hell, well I don’t think we will
They’ve branded us enough, outlaws of love
Outlaws of love (drawn out )

Everywhere we go, we’re looking for the sun
Nowhere to grow old, we’re always on the run
They say we’ll rot in hell, well I don’t think we will
They’ve branded us enough, outlaws of love
Outlaws of love
Outlaws of love
Outlaws of love
Outlaws of love


Автор - Julia100
Дата добавления - 31 Июля 2011 в 01:31
SmitДата: Воскресенье, 31 Июля 2011, 01:49 | Сообщение # 14
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Спасибо, спасибо, спасибо и тебе, что ты порадовала нас этой новостью. Я утром едва узлышала эту песню на Твиттере - сразу же влюбилась!!!! А теперь ее текст с удовольствием прочитала! Адам - я люблю тебя еще больше за такие слова applause

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеСпасибо, спасибо, спасибо и тебе, что ты порадовала нас этой новостью. Я утром едва узлышала эту песню на Твиттере - сразу же влюбилась!!!! А теперь ее текст с удовольствием прочитала! Адам - я люблю тебя еще больше за такие слова applause

Автор - Smit
Дата добавления - 31 Июля 2011 в 01:49
Julia100Дата: Воскресенье, 31 Июля 2011, 02:00 | Сообщение # 15
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Яка прекрасна пісня!Мої почуття не передати словами!Я теж раз і на завжди закохалася в цю пісню!Зараз побіжу шукати мр3!

Добавлено (31 Июль 2011, 02:00)
---------------------------------------------
Скачати мр3 тут!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеЯка прекрасна пісня!Мої почуття не передати словами!Я теж раз і на завжди закохалася в цю пісню!Зараз побіжу шукати мр3!

Добавлено (31 Июль 2011, 02:00)
---------------------------------------------
Скачати мр3 тут!


Автор - Julia100
Дата добавления - 31 Июля 2011 в 02:00
Форум » Беседка » Беседуем об Адаме... » Все про другий альбом Адама (найцікавіше про альбом та плітки...)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

§