[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: Эллочка, Jez  
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Інтерв`ю з julia100
Інтерв`ю з julia100
StarДата: Вторник, 07 Июня 2011, 12:14 | Сообщение # 16
Учасник Высокой Активности
Группа: Пользователи
Сообщений: 147
Статус: Offline
Привет!!! smile
Вот тут у тебя уже спрашивали, о чем ты мечтаешь. У меня же вопрос, были ли у тебя какие-нибудь мечты, об исполнении которых ты безумно мечтала и они осуществились? wink
 
СообщениеПривет!!! smile
Вот тут у тебя уже спрашивали, о чем ты мечтаешь. У меня же вопрос, были ли у тебя какие-нибудь мечты, об исполнении которых ты безумно мечтала и они осуществились? wink

Автор - Star
Дата добавления - 07 Июня 2011 в 12:14
SmitДата: Четверг, 09 Июня 2011, 16:02 | Сообщение # 17
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Я знаю что ты большая поклонница Леди Гаги. меня всегда интересовал такой вопрос. Как ты отнеслась к той новости, которая этой весно просто мельтешила в инете, что Адам Хватив лишнего - натворил у именинницы на юбилее? (я много проверяла эту новость, думала. может прогон какой. Но даже нашла такое, что сам Адам дал обяснения о своей выходке лично) Тебя его поведение задело, или рассмешило?

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеЯ знаю что ты большая поклонница Леди Гаги. меня всегда интересовал такой вопрос. Как ты отнеслась к той новости, которая этой весно просто мельтешила в инете, что Адам Хватив лишнего - натворил у именинницы на юбилее? (я много проверяла эту новость, думала. может прогон какой. Но даже нашла такое, что сам Адам дал обяснения о своей выходке лично) Тебя его поведение задело, или рассмешило?

Автор - Smit
Дата добавления - 09 Июня 2011 в 16:02
Julia100Дата: Четверг, 09 Июня 2011, 20:00 | Сообщение # 18
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Quote
Привет!!!
Вот тут у тебя уже спрашивали, о чем ты мечтаешь. У меня же вопрос, были ли у тебя какие-нибудь мечты, об исполнении которых ты безумно мечтала и они осуществились?

Недавно збулася моє давня мрія-побувати на концерті Muse!Це просто вибух емоцій! smile Я навіть не можу передати словами,що я відчуваю!А що буде зі мною на концерті Адама?!Я просто з*їду з глузду!
Що ще....Мабуть,збувалися дрібні мрії.Типу,поскоріше закінчити 10-ий клас,гарно погуляти.А для збування моїх найзаповітніших мрій ще не настав час!Коли я буду доросліша,тоді й подивимося.

Quote
Я знаю что ты большая поклонница Леди Гаги. меня всегда интересовал такой вопрос. Как ты отнеслась к той новости, которая этой весно просто мельтешила в инете, что Адам Хватив лишнего - натворил у именинницы на юбилее? (я много проверяла эту новость, думала. может прогон какой. Но даже нашла такое, что сам Адам дал обяснения о своей выходке лично) Тебя его поведение задело, или рассмешило?

Вперше я почула цю безглузду новину від Переза Хілтон.Він мене реально розчарував.Я думала,він по нормальному відноситься до Адама.Але все це виявилося просто підлабузнюванням.Він повідомлював пресу,що Адам прийшов на День Народження Гаги без запрошення та ще й з Саулі.Там ВІН напився до чортиків,ЗАСОВУВАВ В РОТ ГАГИ ЛЯЛЬКИ-ПРИКРАСИ З ТОРТУ,РОЗМАЗУВАВ ЦЕЙ ТОРТИК ПО ЇЇ ОБЛИЧЧЮ,ЗРОБИВ ВЕЛИЧЕЗНУ ДІРКУ В СТЕЛІ КЛУБУ,ЗАЛАЗИВ ТА СТРИБАВ ПО СТОЛАМ,ПІСЛЯ ЧОГО ОХОРОНА ВИВЕЛА ЙОГО З КЛУБА.Мені одразу стало зрозуміло,що це дешеві плітки від містера Переза.Бачте,піар вирішив безкоштовний зробити нашому Адаму! angry Дибіл кончений!А він мені ще й подобався!Через паруднів Адама написав,що він гпрно провів час на Дні Народженню і що він хотів зробити типу трюку ,і не розрахувавши влясної сили,пробив рукою дірку в стелі.Але всі гості це сприйняли як жарт,прикол.Плюс,Адам та Саулі були запрошенні на цей вечір!
Що я думаю спиводу всього цього?Зайвий піар нікому не завадить,навіть Адаму.Сперших слів переза було зрозуміла,що все це повна нісенітниця.Я ніколи б не повірила,що Адам себе так поводить.Адам іноді вживає алкоголь,але не напивається в ж..пу і ніколи не поводить себе по-хамські.


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
Сообщение
Quote
Привет!!!
Вот тут у тебя уже спрашивали, о чем ты мечтаешь. У меня же вопрос, были ли у тебя какие-нибудь мечты, об исполнении которых ты безумно мечтала и они осуществились?

Недавно збулася моє давня мрія-побувати на концерті Muse!Це просто вибух емоцій! smile Я навіть не можу передати словами,що я відчуваю!А що буде зі мною на концерті Адама?!Я просто з*їду з глузду!
Що ще....Мабуть,збувалися дрібні мрії.Типу,поскоріше закінчити 10-ий клас,гарно погуляти.А для збування моїх найзаповітніших мрій ще не настав час!Коли я буду доросліша,тоді й подивимося.

Quote
Я знаю что ты большая поклонница Леди Гаги. меня всегда интересовал такой вопрос. Как ты отнеслась к той новости, которая этой весно просто мельтешила в инете, что Адам Хватив лишнего - натворил у именинницы на юбилее? (я много проверяла эту новость, думала. может прогон какой. Но даже нашла такое, что сам Адам дал обяснения о своей выходке лично) Тебя его поведение задело, или рассмешило?

Вперше я почула цю безглузду новину від Переза Хілтон.Він мене реально розчарував.Я думала,він по нормальному відноситься до Адама.Але все це виявилося просто підлабузнюванням.Він повідомлював пресу,що Адам прийшов на День Народження Гаги без запрошення та ще й з Саулі.Там ВІН напився до чортиків,ЗАСОВУВАВ В РОТ ГАГИ ЛЯЛЬКИ-ПРИКРАСИ З ТОРТУ,РОЗМАЗУВАВ ЦЕЙ ТОРТИК ПО ЇЇ ОБЛИЧЧЮ,ЗРОБИВ ВЕЛИЧЕЗНУ ДІРКУ В СТЕЛІ КЛУБУ,ЗАЛАЗИВ ТА СТРИБАВ ПО СТОЛАМ,ПІСЛЯ ЧОГО ОХОРОНА ВИВЕЛА ЙОГО З КЛУБА.Мені одразу стало зрозуміло,що це дешеві плітки від містера Переза.Бачте,піар вирішив безкоштовний зробити нашому Адаму! angry Дибіл кончений!А він мені ще й подобався!Через паруднів Адама написав,що він гпрно провів час на Дні Народженню і що він хотів зробити типу трюку ,і не розрахувавши влясної сили,пробив рукою дірку в стелі.Але всі гості це сприйняли як жарт,прикол.Плюс,Адам та Саулі були запрошенні на цей вечір!
Що я думаю спиводу всього цього?Зайвий піар нікому не завадить,навіть Адаму.Сперших слів переза було зрозуміла,що все це повна нісенітниця.Я ніколи б не повірила,що Адам себе так поводить.Адам іноді вживає алкоголь,але не напивається в ж..пу і ніколи не поводить себе по-хамські.

Автор - Julia100
Дата добавления - 09 Июня 2011 в 20:00
SmitДата: Пятница, 10 Июня 2011, 00:44 | Сообщение # 19
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Спасибо. Мне просто интересно было знать объективное мнение человека, которому нравятся и Гага И Адам. Про этот слух меня более всего настораживало то, что нигде не было фоток, ели это было столь важное событие. потому похоже на раздутую сплетню.

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеСпасибо. Мне просто интересно было знать объективное мнение человека, которому нравятся и Гага И Адам. Про этот слух меня более всего настораживало то, что нигде не было фоток, ели это было столь важное событие. потому похоже на раздутую сплетню.

Автор - Smit
Дата добавления - 10 Июня 2011 в 00:44
Julia100Дата: Пятница, 10 Июня 2011, 13:22 | Сообщение # 20
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Не має за що! tongue

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеНе має за що! tongue

Автор - Julia100
Дата добавления - 10 Июня 2011 в 13:22
StarДата: Вторник, 21 Июня 2011, 19:17 | Сообщение # 21
Учасник Высокой Активности
Группа: Пользователи
Сообщений: 147
Статус: Offline
Юль, а на какую песню еще из альбома For Your Entertainment ты хотела бы увидеть клип и почему? И если бы ты снимала Адаму видео на эту самую песню, то какое оно было бы, каким был бы сюжет? wink
 
СообщениеЮль, а на какую песню еще из альбома For Your Entertainment ты хотела бы увидеть клип и почему? И если бы ты снимала Адаму видео на эту самую песню, то какое оно было бы, каким был бы сюжет? wink

Автор - Star
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 19:17
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 23:03 | Сообщение # 22
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Хм,дуже цікаве питання.Я доречі про це давно думаю!
Sleepwalker,Sleepwalker,Sleepwalker і ще раз Sleepwalker!Я люблю всі пісні з альбому,але для кліпу я б обрала саме її! smile Чому саме цю?Спробую пояснити! cool
З практичною боку,ця пісня дуже драйвова,чуттєва,талант,голос Адама найбільше "відбився" саме в цій пісні!
В мене є навіть думки сприводу зйомки!Я уявляю це так:весь Глємбенд буде містично-фантастичними героям,наприклад,якимися богами,вампірами,але це все дуже вишукано,зі смаком).Звичайно,головним буде Адама!Він одягнений в якийсь неймрвірний одяг, загадковий мейк,який підкреслює очі.Адам в образі поганого хлопчика!Обов*язково плащ-накидка ,як з туру,з пісні Sleepwalker.Сюжет кліпу я ще не додумала,але я вже майже придумала кінцівку!
Приблизно так!В мене в голові є точна картинка того,чого я хочу.Просто описате це складно!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеХм,дуже цікаве питання.Я доречі про це давно думаю!
Sleepwalker,Sleepwalker,Sleepwalker і ще раз Sleepwalker!Я люблю всі пісні з альбому,але для кліпу я б обрала саме її! smile Чому саме цю?Спробую пояснити! cool
З практичною боку,ця пісня дуже драйвова,чуттєва,талант,голос Адама найбільше "відбився" саме в цій пісні!
В мене є навіть думки сприводу зйомки!Я уявляю це так:весь Глємбенд буде містично-фантастичними героям,наприклад,якимися богами,вампірами,але це все дуже вишукано,зі смаком).Звичайно,головним буде Адама!Він одягнений в якийсь неймрвірний одяг, загадковий мейк,який підкреслює очі.Адам в образі поганого хлопчика!Обов*язково плащ-накидка ,як з туру,з пісні Sleepwalker.Сюжет кліпу я ще не додумала,але я вже майже придумала кінцівку!
Приблизно так!В мене в голові є точна картинка того,чого я хочу.Просто описате це складно!

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 23:03
StarДата: Вторник, 21 Июня 2011, 23:13 | Сообщение # 23
Учасник Высокой Активности
Группа: Пользователи
Сообщений: 147
Статус: Offline
Sleepwalker - очень крутая песня!!! Полностью с тобой согласна! К тому же еще и хит настоящий! Так что если бы Адам снял бы видео на эту песню, то он точно бы не прогадал! smile
 
СообщениеSleepwalker - очень крутая песня!!! Полностью с тобой согласна! К тому же еще и хит настоящий! Так что если бы Адам снял бы видео на эту песню, то он точно бы не прогадал! smile

Автор - Star
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 23:13
SmitДата: Вторник, 21 Июня 2011, 23:22 | Сообщение # 24
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Да девчонки я полностью с вами согласна. Этот особенный таинственный стиль такого себе графа Дракулы - его стиль. Адам - это сладкий демон и нежнейший чистый ангел водночасье. Этот сплав загадочночти, сексуальности, класической мужской красоты и особого тонкого таланта чувствовать свой образ - это его конек. И эта песня действительно раскрывает его сущность - там и чувственность и сила и тайна и неспешная задумчивость(как в его дымчатых глазах) короче - это было бы зрелище задумай Адасичка снять клипчик.

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеДа девчонки я полностью с вами согласна. Этот особенный таинственный стиль такого себе графа Дракулы - его стиль. Адам - это сладкий демон и нежнейший чистый ангел водночасье. Этот сплав загадочночти, сексуальности, класической мужской красоты и особого тонкого таланта чувствовать свой образ - это его конек. И эта песня действительно раскрывает его сущность - там и чувственность и сила и тайна и неспешная задумчивость(как в его дымчатых глазах) короче - это было бы зрелище задумай Адасичка снять клипчик.

Автор - Smit
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 23:22
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 23:23 | Сообщение # 25
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
А знаєш,як мені прийшла ідея цього кліпу-у вісні!Такий гарний сон був,і що найголовніше ,я його не забула!

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеА знаєш,як мені прийшла ідея цього кліпу-у вісні!Такий гарний сон був,і що найголовніше ,я його не забула!

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 23:23
SmitДата: Среда, 29 Июня 2011, 20:37 | Сообщение # 26
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Да после обсуждения этой идейки я дня два ходила как в тумане - точно лунатик. ну что такое есть в этом человеке так действовать на людей?

Юля а ты чего бы хотела такого сделать в своей жизни, чтобы ты могла собой гордиться?


Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеДа после обсуждения этой идейки я дня два ходила как в тумане - точно лунатик. ну что такое есть в этом человеке так действовать на людей?

Юля а ты чего бы хотела такого сделать в своей жизни, чтобы ты могла собой гордиться?

Автор - Smit
Дата добавления - 29 Июня 2011 в 20:37
Julia100Дата: Четверг, 30 Июня 2011, 00:59 | Сообщение # 27
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Ооо,зараз моя скромність заб*ється у темний куток! happy
Можна сказати,я вже собою пишаюся.За своєю натурою-я перфекціоністка,тому я намагаюся жити кожною секундою,хвилиною,нічого не втрачати.І іноді в мене з цим виникають невеличкі проблемки:якщо щось,на мій погляд,йде не так чи я провела марно день,я можу довго ще себе за це гризти,тому що життя коротке!Але це буває не дуже часто.Щось я відійщла від теми запитання tongue
Значить так,я просто намагаюся чимось допомогти,будь то чи просто посмішка,чи поміч в якійсь справі,дати гарну пораду,заспокоїти...А ще,я опікуюся усіма тваринками мого району(і не тільки мого району).Я не виходу з дому без корму для тваринок.Можливо це прозвучить подитячому,але в майбутньому(якщо б на це були кошти)я б хотіла відкрити гарний притулок для тварин.Навіть компанія батьків мого хлопця підтримують притулки.Я допомагала зі збором різних предметів та коштів для них.У майбутньому я не збираюся припиняти моєї діяльості.Ну,ще як ви знаєте, я відмовилася від м*яса та риби, не ношу шкіряних та хутрових виробів-це мій внесок у збереження тварин та планети!А ще я патріотка і у майбутньому планую відстоювати права моєї країни від русифікації і всіх таких справ!І взагалі,я сподіваюся прожити життя не марно,щоб моє життя приносило іншим якусь користь!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеОоо,зараз моя скромність заб*ється у темний куток! happy
Можна сказати,я вже собою пишаюся.За своєю натурою-я перфекціоністка,тому я намагаюся жити кожною секундою,хвилиною,нічого не втрачати.І іноді в мене з цим виникають невеличкі проблемки:якщо щось,на мій погляд,йде не так чи я провела марно день,я можу довго ще себе за це гризти,тому що життя коротке!Але це буває не дуже часто.Щось я відійщла від теми запитання tongue
Значить так,я просто намагаюся чимось допомогти,будь то чи просто посмішка,чи поміч в якійсь справі,дати гарну пораду,заспокоїти...А ще,я опікуюся усіма тваринками мого району(і не тільки мого району).Я не виходу з дому без корму для тваринок.Можливо це прозвучить подитячому,але в майбутньому(якщо б на це були кошти)я б хотіла відкрити гарний притулок для тварин.Навіть компанія батьків мого хлопця підтримують притулки.Я допомагала зі збором різних предметів та коштів для них.У майбутньому я не збираюся припиняти моєї діяльості.Ну,ще як ви знаєте, я відмовилася від м*яса та риби, не ношу шкіряних та хутрових виробів-це мій внесок у збереження тварин та планети!А ще я патріотка і у майбутньому планую відстоювати права моєї країни від русифікації і всіх таких справ!І взагалі,я сподіваюся прожити життя не марно,щоб моє життя приносило іншим якусь користь!

Автор - Julia100
Дата добавления - 30 Июня 2011 в 00:59
SmitДата: Четверг, 30 Июня 2011, 11:01 | Сообщение # 28
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Quote (Julia100)
А ще,я опікуюся усіма тваринками мого району(і не тільки мого району).Я не виходу з дому без корму для тваринок.Можливо це прозвучить подитячому,але в майбутньому(якщо б на це були кошти)я б хотіла відкрити гарний притулок для тварин.Навіть компанія батьків мого хлопця підтримують притулки.Я допомагала зі збором різних предметів та коштів для них.У майбутньому я не збираюся припиняти моєї діяльост

Юля я горжусь тобой, и твоими родственниками - вы люди с большой буквы, потому что имеете сердце, и душу к состаданию. мне очень близка эта тема, потому что и сама такая и при любой возможности стараюсь прихватить чего нибудь для первого попашегося бездомного бродяжки. особенно зимой. а сколько приблудок ми с детьми пристроили среди людей. но мне очень досадно что у нас нет приюта для бездомных зверушек :'( sad


Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
Сообщение
Quote (Julia100)
А ще,я опікуюся усіма тваринками мого району(і не тільки мого району).Я не виходу з дому без корму для тваринок.Можливо це прозвучить подитячому,але в майбутньому(якщо б на це були кошти)я б хотіла відкрити гарний притулок для тварин.Навіть компанія батьків мого хлопця підтримують притулки.Я допомагала зі збором різних предметів та коштів для них.У майбутньому я не збираюся припиняти моєї діяльост

Юля я горжусь тобой, и твоими родственниками - вы люди с большой буквы, потому что имеете сердце, и душу к состаданию. мне очень близка эта тема, потому что и сама такая и при любой возможности стараюсь прихватить чего нибудь для первого попашегося бездомного бродяжки. особенно зимой. а сколько приблудок ми с детьми пристроили среди людей. но мне очень досадно что у нас нет приюта для бездомных зверушек :'( sad

Автор - Smit
Дата добавления - 30 Июня 2011 в 11:01
Julia100Дата: Четверг, 30 Июня 2011, 13:54 | Сообщение # 29
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Ви теж молодці і я теж пишаюся вами!А про притулок то дуже шкода,що його не має. sad

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеВи теж молодці і я теж пишаюся вами!А про притулок то дуже шкода,що його не має. sad

Автор - Julia100
Дата добавления - 30 Июня 2011 в 13:54
LottaДата: Четверг, 14 Июля 2011, 16:34 | Сообщение # 30
Начинающий
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Статус: Offline
Привіт,Юля,який ти б хотіла на день народження подаруночок? smile smile smile

"Пока существуют люди,которых я раздражаю,я буду жить и продолжать свою великую миссию. © Adam Lambert
 
СообщениеПривіт,Юля,який ти б хотіла на день народження подаруночок? smile smile smile

Автор - Lotta
Дата добавления - 14 Июля 2011 в 16:34
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Інтерв`ю з julia100
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

§