[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: Эллочка, Jez  
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Інтерв`ю з julia100
Інтерв`ю з julia100
Julia100Дата: Пятница, 13 Мая 2011, 23:48 | Сообщение # 1
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Щоб підсолодити свою манію велчності,я створила цю темку(я жартую)Кого щось цікавить-запитуйте.Відповім на всі ваші запитання. good

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеЩоб підсолодити свою манію велчності,я створила цю темку(я жартую)Кого щось цікавить-запитуйте.Відповім на всі ваші запитання. good

Автор - Julia100
Дата добавления - 13 Мая 2011 в 23:48
SmitДата: Вторник, 17 Мая 2011, 16:13 | Сообщение # 2
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
У тебя столько энергии, откуда столько энтузиазма? ( ты очень позитивный человек)
Какие планы на будущее?
О чем мечтаешь? smile smile smile


Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеУ тебя столько энергии, откуда столько энтузиазма? ( ты очень позитивный человек)
Какие планы на будущее?
О чем мечтаешь? smile smile smile

Автор - Smit
Дата добавления - 17 Мая 2011 в 16:13
Julia100Дата: Вторник, 17 Мая 2011, 20:46 | Сообщение # 3
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Так,я дуже позитивна.Будучи в будь-якій дупі я ніколи не засмучуюся, бо вважаю, що немає нічого сташного в певних проблемах!Людині підсилу все і наша доля в наших руках!А щодо мого ентузіазму,то я просто цілеспрямована(кажучи про наш сайт).Я дуже хочу,щоб наш сайт став більшим,щоб у нас було більше підтримки.Ну і звичайно,щоб приїхав Адам! biggrin
Мої плани на майбутнє-це закінчити школу,вступити до університету(до якого ще незнаю, може буду міліціонером,адвокатом чи економістом-бе).Потім знайти більш-менш цікаву роботу і подорожувати і подорожувати!Хочу займатися ектремальними речами...Потім заведу собі маленького помаранчевого шпіца(я обожнюю тварин і я грінпіс)!

Запитуйте ще, я можу багато чого розповісти!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеТак,я дуже позитивна.Будучи в будь-якій дупі я ніколи не засмучуюся, бо вважаю, що немає нічого сташного в певних проблемах!Людині підсилу все і наша доля в наших руках!А щодо мого ентузіазму,то я просто цілеспрямована(кажучи про наш сайт).Я дуже хочу,щоб наш сайт став більшим,щоб у нас було більше підтримки.Ну і звичайно,щоб приїхав Адам! biggrin
Мої плани на майбутнє-це закінчити школу,вступити до університету(до якого ще незнаю, може буду міліціонером,адвокатом чи економістом-бе).Потім знайти більш-менш цікаву роботу і подорожувати і подорожувати!Хочу займатися ектремальними речами...Потім заведу собі маленького помаранчевого шпіца(я обожнюю тварин і я грінпіс)!

Запитуйте ще, я можу багато чого розповісти!


Автор - Julia100
Дата добавления - 17 Мая 2011 в 20:46
JezДата: Четверг, 19 Мая 2011, 03:35 | Сообщение # 4
Учасник Высокой Активности
Группа: Модераторы
Сообщений: 130
Статус: Offline
Привет Юля flower
А почему ты стала вегетарианкой ? Или ты ей всегда была ?
 
СообщениеПривет Юля flower
А почему ты стала вегетарианкой ? Или ты ей всегда была ?

Автор - Jez
Дата добавления - 19 Мая 2011 в 03:35
Julia100Дата: Четверг, 19 Мая 2011, 18:27 | Сообщение # 5
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Марино,я не їм м*яса та риби близько 2 років!Але я вживаю їжу тваринного походження, таку як сир, молоко, яйця...
Чому я вегетеріанка?Тому що я не хочу брати участь у вбивстві безневинних тваринок,у цих злочинах людства.Я вважаю,що тваринки набагато кращі від багатьох людей.Тварина ніколи не вбиває,не чинить якесь зло через свої примхи або злість-це лише її інстинкти до виживання.Тварини не зрадять,не ошукають тебе.І можна сказати чим більше я пізнаю людей,тим більше я люблю тварин!
Я вже загітувала не істи м*яса та риби моїх батьків,найкращу подругу та багатьох інших.
P.S.не думайте,що я ненормальна соціопатка,я дуже гуманна.Я не люблю лише злих,поганих та обмеженних людей!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеМарино,я не їм м*яса та риби близько 2 років!Але я вживаю їжу тваринного походження, таку як сир, молоко, яйця...
Чому я вегетеріанка?Тому що я не хочу брати участь у вбивстві безневинних тваринок,у цих злочинах людства.Я вважаю,що тваринки набагато кращі від багатьох людей.Тварина ніколи не вбиває,не чинить якесь зло через свої примхи або злість-це лише її інстинкти до виживання.Тварини не зрадять,не ошукають тебе.І можна сказати чим більше я пізнаю людей,тим більше я люблю тварин!
Я вже загітувала не істи м*яса та риби моїх батьків,найкращу подругу та багатьох інших.
P.S.не думайте,що я ненормальна соціопатка,я дуже гуманна.Я не люблю лише злих,поганих та обмеженних людей!

Автор - Julia100
Дата добавления - 19 Мая 2011 в 18:27
SmitДата: Воскресенье, 22 Мая 2011, 23:18 | Сообщение # 6
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
1)у тебя есть сестра или брат(если да, как зовут?)
2) Что бы тебе хотелось изменить в своей жизни?
3) что пугает тебя? чего ты боишься?


Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
Сообщение1)у тебя есть сестра или брат(если да, как зовут?)
2) Что бы тебе хотелось изменить в своей жизни?
3) что пугает тебя? чего ты боишься?

Автор - Smit
Дата добавления - 22 Мая 2011 в 23:18
Julia100Дата: Воскресенье, 22 Мая 2011, 23:33 | Сообщение # 7
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
1)Ні, я одна дитина і це добре. tongue
2)Змінити нічого,мене все влаштовує.Те що я хочу - я здобуваю сама і в цьому весь кайф!Тим паче,мені лише 15 і в мене все життя попереду.
3)В дитинстві боялася темряви! happy Зараз,навпаки,обожню її,особливо гуляти ввечері.Я атеїстка, в демонів та пекло я не вірю,як і в бога.Але я вірю в духів, примар.Та,якщо так можна висловитися,вони мене не лякають.Я думаю остерігатися в житті потрібнго лише поганих людей,які можуть заподіяти тобі зло.


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
Сообщение1)Ні, я одна дитина і це добре. tongue
2)Змінити нічого,мене все влаштовує.Те що я хочу - я здобуваю сама і в цьому весь кайф!Тим паче,мені лише 15 і в мене все життя попереду.
3)В дитинстві боялася темряви! happy Зараз,навпаки,обожню її,особливо гуляти ввечері.Я атеїстка, в демонів та пекло я не вірю,як і в бога.Але я вірю в духів, примар.Та,якщо так можна висловитися,вони мене не лякають.Я думаю остерігатися в житті потрібнго лише поганих людей,які можуть заподіяти тобі зло.

Автор - Julia100
Дата добавления - 22 Мая 2011 в 23:33
SmitДата: Воскресенье, 22 Мая 2011, 23:57 | Сообщение # 8
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Мабуть це так і є. Колись моя тітонька казала - не мертвих бійся а живих. Бачиш ти ж також віриш у Добро і Зло. Бо є люди добрі і злі. Є темрява і світло. Тому існує і те і інше. і ти вірно чиниш - стоїш на світлому боці - це звичайно філософія. але вона про життя. Взагалі це чудово. що можна поспілкуватися з такими різними людьми smile дякую тобі smile Ось надумаю ще щось - спитаю обовязково! wink

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеМабуть це так і є. Колись моя тітонька казала - не мертвих бійся а живих. Бачиш ти ж також віриш у Добро і Зло. Бо є люди добрі і злі. Є темрява і світло. Тому існує і те і інше. і ти вірно чиниш - стоїш на світлому боці - це звичайно філософія. але вона про життя. Взагалі це чудово. що можна поспілкуватися з такими різними людьми smile дякую тобі smile Ось надумаю ще щось - спитаю обовязково! wink

Автор - Smit
Дата добавления - 22 Мая 2011 в 23:57
Julia100Дата: Понедельник, 23 Мая 2011, 01:19 | Сообщение # 9
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
smile

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
Сообщениеsmile

Автор - Julia100
Дата добавления - 23 Мая 2011 в 01:19
SmitДата: Понедельник, 23 Мая 2011, 18:06 | Сообщение # 10
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Ну а ты как узнала про Адама? кокое было твое первое впечатление? smile

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеНу а ты как узнала про Адама? кокое было твое первое впечатление? smile

Автор - Smit
Дата добавления - 23 Мая 2011 в 18:06
MJДата: Понедельник, 23 Мая 2011, 21:49 | Сообщение # 11
Админ
Группа: Администраторы
Сообщений: 598
Статус: Offline
Smit, =) простите что не в тему - так ты неплохо на украинском шпаришь))))


73552
 
СообщениеSmit, =) простите что не в тему - так ты неплохо на украинском шпаришь))))

Автор - MJ
Дата добавления - 23 Мая 2011 в 21:49
Julia100Дата: Понедельник, 23 Мая 2011, 22:06 | Сообщение # 12
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Уууууууууу,це було дуже давно,коли я буле ще зовсім малявкою! tongue Я вже про це писала,але розкажу ще раз.Приблизно в кінці 2007-на початку 2008 я швеньдяла Інтенетом та натрапила на відео з театральних виступів Адама та з Zodiac Show.Потім я активно слідкувала за American Idol і аж до сьогодення являся палкою прихильнецею Адама...Ну,якщо ви пам*ятаєте виступи Адама на Zodiac Show, то ви повинні розуміти,яка була у мене реакція.Це безмежне естетичне задоволення,шок,радість та гордість за того молодого юнака(я про Адама tongue )
Виходячи з цього всього,мене можна назвати Glambert-ветераном і видатимені посвідчення про безкоштовний проїзд у трамваях та тролейбусах! happy


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеУууууууууу,це було дуже давно,коли я буле ще зовсім малявкою! tongue Я вже про це писала,але розкажу ще раз.Приблизно в кінці 2007-на початку 2008 я швеньдяла Інтенетом та натрапила на відео з театральних виступів Адама та з Zodiac Show.Потім я активно слідкувала за American Idol і аж до сьогодення являся палкою прихильнецею Адама...Ну,якщо ви пам*ятаєте виступи Адама на Zodiac Show, то ви повинні розуміти,яка була у мене реакція.Це безмежне естетичне задоволення,шок,радість та гордість за того молодого юнака(я про Адама tongue )
Виходячи з цього всього,мене можна назвати Glambert-ветераном і видатимені посвідчення про безкоштовний проїзд у трамваях та тролейбусах! happy

Автор - Julia100
Дата добавления - 23 Мая 2011 в 22:06
SmitДата: Понедельник, 23 Мая 2011, 22:31 | Сообщение # 13
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
спасибо,MJ за комплимент. украинский для меня как дыхание, в жизни я так и разговариваю. Просто у нас много людей из России. им еще переводчик нужен. мне же не тружно общаться по-русски.

Ого! да ты и вправду вереран. Тебе можно только позавидовать - потому, что я теперь, когда Адам уже известный - испытую теже чувства за него как и ты. А каково же было болеть за него, когда все только зарождалось. у меня дома инет появился всего года два назад.


Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
Сообщениеспасибо,MJ за комплимент. украинский для меня как дыхание, в жизни я так и разговариваю. Просто у нас много людей из России. им еще переводчик нужен. мне же не тружно общаться по-русски.

Ого! да ты и вправду вереран. Тебе можно только позавидовать - потому, что я теперь, когда Адам уже известный - испытую теже чувства за него как и ты. А каково же было болеть за него, когда все только зарождалось. у меня дома инет появился всего года два назад.


Автор - Smit
Дата добавления - 23 Мая 2011 в 22:31
Julia100Дата: Среда, 25 Мая 2011, 22:31 | Сообщение # 14
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Алла,я пам*ятаю ти просила розповісти, як було на концерті Muse.Спеціально для тебе та інших фанів Muse,які не змогли відвідати їхього концерту.
Концерт розпочинався о 19:00(але ми всі розуміємо,що він почався НАБАГАТО пізніше).Так от,я ,моя найкраща подруга з моєю мамаою (вролі супровіду) приїхали до Палацу Спорту приблизно в 18:30.Дуже добре,що приїхали не на 10 хвилин пізніше,а то був би повний капец,така черга зібралася:на один пропускний пункт до 400 людей!Розповідаю далі,на пропукному контролі(десь за 30 метрів від самого Палацу)перевіряли білети.Настала моя черга давти білет,потім чувак попросив відкрити мою сумочку з такими словами:"дівчино,чому ви тримаєте її за спиною?У вас там що пістолет?"І тут моє почуття гумору видало :"Так, пістолет".У мої подруги почалася паніка, вон так сміялася.Слава богу,у чувака теж було почуття гумору і нас пропустили.А,я забула,не дозволялося входити в будівлю з будь-якою водою.Там стояв величезний смітник і всіх просили викинути туди свою воду(повний абсурд)!Потім, на вході до самого Палацу був ще один контроль.Нам просвічували лазером білети і ми проходили через такі двері,які крутяться(я навіть не знаю,як їх назвати).Я там ледве не застрягла,я моя подружка навернулася.Двері були реально дуже тяжкі!Моя мама залишилася чекати нас ззовні на 5 годин,бідненька!Далі ми пішли до нашого сектору(у нас був заброньований сектор 7,2 ряд, у мене 31 місце,а у Аліни 27).Там був ще один обшук та перевірка білетів!Ми пройшли до наших місць!І.....Ми не могли повірити своїм очам!Що за х......я!Поясню ситуацію,якісь придурки неправильно розставили стільці і от що вийшло:йдуть номера 33,32,31,30,потім 19,18,17,16,15,29,28,27...Ми думали з подругою,що нас розділятимуть лише 3 місця і то,хотіли попросити когось пересісти,але ж не 10 місць!Але нам підвернулася удача і я пересіла до моєї подруги на 28 місце.Стільки подій а концерт ще навіть не почався! tongue
На розігріві у Muse була американська рок-група We are scientists(ми науковці).Вони розпочали грати десь в 19.35 і грали 30-40 хвилин.До цього часу наш сектор був не дуже заповнений людьми, тому ми проповзли аж до 35-36 місця(це ближче до сцени)і почали стоячки гоцати.Чесно кажучи,група нормальна,але на любителя.Проте зал шаленів(хоча майже половина не знали не слів,та хто вони такі).І бац,як на зло коли закінчився розігрів вімкнули світло і "законі володарі"місць попросили нас зайняти свої місця!От облом. angry Потім була перерва хвилин 40, під час якої грали класні хіти(я маю на увазі з магнітофону).
І ось,світло погасло і на сцену вийшли ВОНИ!Концерт почався з пісні «Exogenesis: Symphony Part 1 (Overture)».Боже,а цей чудеснмий звук, у Метта неперевершений голос,саунд торкається твоєї душі!Далі були пісні Uprising», «Supermassive Black Hole», «Map of the Problematique» ...Я так сильно стрибала та танцювала,що полетіла вниз на перший ряд ,але не забилася.Вийняла ногу з проходу і далі шаленіти!На пісні «Stockholm Syndrome» Метт так увійшов у драйв,що підкинув гітару smile у повітря.Вона преземлилася недалеко Домініка.Ховард попросив вімкнути екрани мобільних і пісня «Soldier’s Poem» стала просто казковою!Десь після 20 хвили концерту ми помітили,що на 3 та 4 ряду,одразу над нами люди покинули свої місця і перемістилися у прохід між секторами.Я і Аліна ,не втрачаючи ні хвилини перелізли через ряди і очутилися на місцях по 1000 грн.( а у нас білети по 500).Тепер ми мали більше місця для танців! Під «Plug In Baby» в зал викинули велечезні кулі у вигляді ока і всі почали намагатися їх підкинути!На останню пісню Метт повернувся у вишиванці,яку йому передали фани!Яке щястя! smile smile smile smile
Knights of Cydonia-остання пісня для Києва!
АААААААААААААААААААААААААААААААА!
Я досі не можу повірити,що я була на концерті Muse!Це було ніби в казці,ніби в сні!

Добавлено (25 Май 2011, 22:31)
---------------------------------------------
Пісні,які грали на концерті:
1. Exogenesis: Symphony Part 1 (Overture)
2. Uprising
3. Supermassive Black Hole
4. Map of the Problematique
5. Guiding Light
6. Hysteria
7. Citizen Erased
8. Nishe
9. United States Of Eurasia
10. Megalomania
11. Helsinki Jam
12. Undisclosed Desires
13. Resistance
14. Starlight
15. Time Is Running Out (House of the Rising Sun Intro)
16. Stockholm Syndrome
17. Soldier's Poem
18. Take A Bow
19. Plug In Baby
20. Knights of Cydonia (Man With the Harmonica Intro)
smile


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеАлла,я пам*ятаю ти просила розповісти, як було на концерті Muse.Спеціально для тебе та інших фанів Muse,які не змогли відвідати їхього концерту.
Концерт розпочинався о 19:00(але ми всі розуміємо,що він почався НАБАГАТО пізніше).Так от,я ,моя найкраща подруга з моєю мамаою (вролі супровіду) приїхали до Палацу Спорту приблизно в 18:30.Дуже добре,що приїхали не на 10 хвилин пізніше,а то був би повний капец,така черга зібралася:на один пропускний пункт до 400 людей!Розповідаю далі,на пропукному контролі(десь за 30 метрів від самого Палацу)перевіряли білети.Настала моя черга давти білет,потім чувак попросив відкрити мою сумочку з такими словами:"дівчино,чому ви тримаєте її за спиною?У вас там що пістолет?"І тут моє почуття гумору видало :"Так, пістолет".У мої подруги почалася паніка, вон так сміялася.Слава богу,у чувака теж було почуття гумору і нас пропустили.А,я забула,не дозволялося входити в будівлю з будь-якою водою.Там стояв величезний смітник і всіх просили викинути туди свою воду(повний абсурд)!Потім, на вході до самого Палацу був ще один контроль.Нам просвічували лазером білети і ми проходили через такі двері,які крутяться(я навіть не знаю,як їх назвати).Я там ледве не застрягла,я моя подружка навернулася.Двері були реально дуже тяжкі!Моя мама залишилася чекати нас ззовні на 5 годин,бідненька!Далі ми пішли до нашого сектору(у нас був заброньований сектор 7,2 ряд, у мене 31 місце,а у Аліни 27).Там був ще один обшук та перевірка білетів!Ми пройшли до наших місць!І.....Ми не могли повірити своїм очам!Що за х......я!Поясню ситуацію,якісь придурки неправильно розставили стільці і от що вийшло:йдуть номера 33,32,31,30,потім 19,18,17,16,15,29,28,27...Ми думали з подругою,що нас розділятимуть лише 3 місця і то,хотіли попросити когось пересісти,але ж не 10 місць!Але нам підвернулася удача і я пересіла до моєї подруги на 28 місце.Стільки подій а концерт ще навіть не почався! tongue
На розігріві у Muse була американська рок-група We are scientists(ми науковці).Вони розпочали грати десь в 19.35 і грали 30-40 хвилин.До цього часу наш сектор був не дуже заповнений людьми, тому ми проповзли аж до 35-36 місця(це ближче до сцени)і почали стоячки гоцати.Чесно кажучи,група нормальна,але на любителя.Проте зал шаленів(хоча майже половина не знали не слів,та хто вони такі).І бац,як на зло коли закінчився розігрів вімкнули світло і "законі володарі"місць попросили нас зайняти свої місця!От облом. angry Потім була перерва хвилин 40, під час якої грали класні хіти(я маю на увазі з магнітофону).
І ось,світло погасло і на сцену вийшли ВОНИ!Концерт почався з пісні «Exogenesis: Symphony Part 1 (Overture)».Боже,а цей чудеснмий звук, у Метта неперевершений голос,саунд торкається твоєї душі!Далі були пісні Uprising», «Supermassive Black Hole», «Map of the Problematique» ...Я так сильно стрибала та танцювала,що полетіла вниз на перший ряд ,але не забилася.Вийняла ногу з проходу і далі шаленіти!На пісні «Stockholm Syndrome» Метт так увійшов у драйв,що підкинув гітару smile у повітря.Вона преземлилася недалеко Домініка.Ховард попросив вімкнути екрани мобільних і пісня «Soldier’s Poem» стала просто казковою!Десь після 20 хвили концерту ми помітили,що на 3 та 4 ряду,одразу над нами люди покинули свої місця і перемістилися у прохід між секторами.Я і Аліна ,не втрачаючи ні хвилини перелізли через ряди і очутилися на місцях по 1000 грн.( а у нас білети по 500).Тепер ми мали більше місця для танців! Під «Plug In Baby» в зал викинули велечезні кулі у вигляді ока і всі почали намагатися їх підкинути!На останню пісню Метт повернувся у вишиванці,яку йому передали фани!Яке щястя! smile smile smile smile
Knights of Cydonia-остання пісня для Києва!
АААААААААААААААААААААААААААААААА!
Я досі не можу повірити,що я була на концерті Muse!Це було ніби в казці,ніби в сні!

Добавлено (25 Май 2011, 22:31)
---------------------------------------------
Пісні,які грали на концерті:
1. Exogenesis: Symphony Part 1 (Overture)
2. Uprising
3. Supermassive Black Hole
4. Map of the Problematique
5. Guiding Light
6. Hysteria
7. Citizen Erased
8. Nishe
9. United States Of Eurasia
10. Megalomania
11. Helsinki Jam
12. Undisclosed Desires
13. Resistance
14. Starlight
15. Time Is Running Out (House of the Rising Sun Intro)
16. Stockholm Syndrome
17. Soldier's Poem
18. Take A Bow
19. Plug In Baby
20. Knights of Cydonia (Man With the Harmonica Intro)
smile


Автор - Julia100
Дата добавления - 25 Мая 2011 в 22:31
SmitДата: Четверг, 26 Мая 2011, 00:35 | Сообщение # 15
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Большущее тебе спасибо smile :) smile Везучая ты. Я только могу себе представить - слушать любимые песни и видеть самого Метта вживую!!! Ух.
Вот интнресно - какое впечатление у него осталось от украинской публики, как ему Киев? надо будет проследить за последними новостями по муз каналам. может он давал интервью smile

Сегодня день полон событий. Теперь мне больше всего не дают покоя мысли: Адам здесь, пусть в соседнем государстве - но рядом. Эти пару дней и ночей будет спать и бодрствовать как мы, по нашему времени, под нашим небом....


Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеБольшущее тебе спасибо smile :) smile Везучая ты. Я только могу себе представить - слушать любимые песни и видеть самого Метта вживую!!! Ух.
Вот интнресно - какое впечатление у него осталось от украинской публики, как ему Киев? надо будет проследить за последними новостями по муз каналам. может он давал интервью smile

Сегодня день полон событий. Теперь мне больше всего не дают покоя мысли: Адам здесь, пусть в соседнем государстве - но рядом. Эти пару дней и ночей будет спать и бодрствовать как мы, по нашему времени, под нашим небом....

Автор - Smit
Дата добавления - 26 Мая 2011 в 00:35
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Інтерв`ю з julia100
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

§