[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форума: Эллочка, Jez  
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Интервью с marta17al
Интервью с marta17al
SmitДата: Суббота, 25 Июня 2011, 21:06 | Сообщение # 31
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
У тебя есть брат или сестричка?
Если бы была возможность, куда бы переехала жить?
Твое любимое блюдо?


Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеУ тебя есть брат или сестричка?
Если бы была возможность, куда бы переехала жить?
Твое любимое блюдо?

Автор - Smit
Дата добавления - 25 Июня 2011 в 21:06
marta17alДата: Суббота, 25 Июня 2011, 21:33 | Сообщение # 32
Любитель Поболтать
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
Я єдина дитина в сімї , але дуже хотіла б мати старшого брата biggrin
Я завжди мріяла жити в Америці heart ,будь то США чи навіть Канада , але найбільше притягує Каліфорнія, особливо ЛА heart
як такої улюбленої страви не маю, обожнюю солодощі та молочні продукти smile


Smile =))))
 
СообщениеЯ єдина дитина в сімї , але дуже хотіла б мати старшого брата biggrin
Я завжди мріяла жити в Америці heart ,будь то США чи навіть Канада , але найбільше притягує Каліфорнія, особливо ЛА heart
як такої улюбленої страви не маю, обожнюю солодощі та молочні продукти smile

Автор - marta17al
Дата добавления - 25 Июня 2011 в 21:33
Julia100Дата: Суббота, 25 Июня 2011, 22:18 | Сообщение # 33
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Хотіла сказати,що в тебе надзвичайно гарненький папужка!Розкажи мені про нього!А як його звати.а він вміє розмовляти?І тебе з ним були якісь кумедні ситуації?

Quote
Я завжди мріяла жити в Америці ,будь то США чи навіть Канада , але найбільше притягує Каліфорнія, особливо ЛА

Я теж дуже б хотіла жити в ЛА!І самий прикол в тім,що сестра мами мого хлопця живе вже 12 років саме в ЛА!І Стефан їздив до них в гості з 1 по 28 травня!В ЛА живе Адама,Гага,Біл та Том Каулітци з ТХ і щен багато зірок... sad


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеХотіла сказати,що в тебе надзвичайно гарненький папужка!Розкажи мені про нього!А як його звати.а він вміє розмовляти?І тебе з ним були якісь кумедні ситуації?

Quote
Я завжди мріяла жити в Америці ,будь то США чи навіть Канада , але найбільше притягує Каліфорнія, особливо ЛА

Я теж дуже б хотіла жити в ЛА!І самий прикол в тім,що сестра мами мого хлопця живе вже 12 років саме в ЛА!І Стефан їздив до них в гості з 1 по 28 травня!В ЛА живе Адама,Гага,Біл та Том Каулітци з ТХ і щен багато зірок... sad

Автор - Julia100
Дата добавления - 25 Июня 2011 в 22:18
marta17alДата: Воскресенье, 26 Июня 2011, 01:16 | Сообщение # 34
Любитель Поболтать
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
папугу звати Кеша, але як вияснилося з часом він - дівчинка happy happy Взагалі він не мій, а татковий, я взяла його до себе на літо tongue Кеші приблизно 5 років, а в мене він живе 8 днів,розмовляти не вміє,і поводить себе дико, то ж я взяла до себе на перевиховання smile smile smile

Smile =))))
 
Сообщениепапугу звати Кеша, але як вияснилося з часом він - дівчинка happy happy Взагалі він не мій, а татковий, я взяла його до себе на літо tongue Кеші приблизно 5 років, а в мене він живе 8 днів,розмовляти не вміє,і поводить себе дико, то ж я взяла до себе на перевиховання smile smile smile

Автор - marta17al
Дата добавления - 26 Июня 2011 в 01:16
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Интервью с marta17al
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:

§