[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: Эллочка, Jez  
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Интервью с marta17al
Интервью с marta17al
marta17alДата: Вторник, 21 Июня 2011, 16:47 | Сообщение # 1
Любитель Поболтать
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
Розпочнемо шоу happy happy happy

Smile =))))
 
СообщениеРозпочнемо шоу happy happy happy

Автор - marta17al
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 16:47
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 16:52 | Сообщение # 2
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Марта,розкажи про своє дитинство,про що ти мріяла,твої захоплення! smile

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеМарта,розкажи про своє дитинство,про що ти мріяла,твої захоплення! smile

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 16:52
marta17alДата: Вторник, 21 Июня 2011, 17:02 | Сообщение # 3
Любитель Поболтать
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
Моє дитинство було чудовим,цим я завдячую своїм друзям, нашому маленькому місту та звичайно батькам, В дитинстві мріяла стати артисткою потім стюардесою і навідь вчителем.але ,як бачите, не склалось biggrin
пам*ятаю,що коли була маленькою, любила ліпити з пластиліну. и як не дивно,терпіти не могла музику barbarian bash
Але тепер я без неї жити не можу love love love


Smile =))))
 
СообщениеМоє дитинство було чудовим,цим я завдячую своїм друзям, нашому маленькому місту та звичайно батькам, В дитинстві мріяла стати артисткою потім стюардесою і навідь вчителем.але ,як бачите, не склалось biggrin
пам*ятаю,що коли була маленькою, любила ліпити з пластиліну. и як не дивно,терпіти не могла музику barbarian bash
Але тепер я без неї жити не можу love love love

Автор - marta17al
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 17:02
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 17:13 | Сообщение # 4
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
А зараз маленька дівчинка вже виросла! smile
А як ти натрапила на Адама!Яке було твоє перше враження!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеА зараз маленька дівчинка вже виросла! smile
А як ти натрапила на Адама!Яке було твоє перше враження!

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 17:13
marta17alДата: Вторник, 21 Июня 2011, 17:34 | Сообщение # 5
Любитель Поболтать
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
дуже не хочеться але менше ніж за 2 місяці я вже буду цілком повнолітня sick
Вперше я побачила Адама на каналі Music Box ua десь в жовтні - листопаді 2009 в кліпі Time For Miracles love , але не запам*ятала ні імені виконавця, ні назви кліпу.Наступна зустріч була в кліпі For Your Intertainment, але я не підозрювала, що це один виконавець,розрулив ситуацію и в той же час ввів мене в ступор АМЕ. shock після цього в хід пішов Гугл! surprised heart heart


Smile =))))
 
Сообщениедуже не хочеться але менше ніж за 2 місяці я вже буду цілком повнолітня sick
Вперше я побачила Адама на каналі Music Box ua десь в жовтні - листопаді 2009 в кліпі Time For Miracles love , але не запам*ятала ні імені виконавця, ні назви кліпу.Наступна зустріч була в кліпі For Your Intertainment, але я не підозрювала, що це один виконавець,розрулив ситуацію и в той же час ввів мене в ступор АМЕ. shock після цього в хід пішов Гугл! surprised heart heart

Автор - marta17al
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 17:34
StarДата: Вторник, 21 Июня 2011, 18:18 | Сообщение # 6
Учасник Высокой Активности
Группа: Пользователи
Сообщений: 147
Статус: Offline
Привет! smile Рада, что ты к нам присоединилась!!!
У меня вопрос такой: что тебе больше всего нравится в Адаме?
 
СообщениеПривет! smile Рада, что ты к нам присоединилась!!!
У меня вопрос такой: что тебе больше всего нравится в Адаме?

Автор - Star
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 18:18
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 18:19 | Сообщение # 7
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Зрозуміло!
Доречі,в мене День Народження 17 липня,а в тебе 17 серпня!
І наступне питання! smile
Ти віриш в кохання та чи колися кохала по-справжньому?Ти зараз з кимось зустрічаєшся?Ти натуралка? wink


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеЗрозуміло!
Доречі,в мене День Народження 17 липня,а в тебе 17 серпня!
І наступне питання! smile
Ти віриш в кохання та чи колися кохала по-справжньому?Ти зараз з кимось зустрічаєшся?Ти натуралка? wink

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 18:19
SmitДата: Вторник, 21 Июня 2011, 19:56 | Сообщение # 8
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Спасибо что присоеденилась к этой темке smile Девчонки меня опередили, поскольку меня всегда очень интересует, какое знакомство было с Адамом и его песнями.
1) Марта признайся, встретила ли ты парня своей мечты, и кто он?
2)какое твое впечатление об Адаме, что в нем тебе нравится больше всего? А может есть что непривлекательное?
3) Как ты нашла наш сайт? чем привлек он тебя?


Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеСпасибо что присоеденилась к этой темке smile Девчонки меня опередили, поскольку меня всегда очень интересует, какое знакомство было с Адамом и его песнями.
1) Марта признайся, встретила ли ты парня своей мечты, и кто он?
2)какое твое впечатление об Адаме, что в нем тебе нравится больше всего? А может есть что непривлекательное?
3) Как ты нашла наш сайт? чем привлек он тебя?

Автор - Smit
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 19:56
marta17alДата: Вторник, 21 Июня 2011, 22:11 | Сообщение # 9
Любитель Поболтать
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
ого скільки запитань відразу,ОК, почнем по-порядку:
* і так Адам, Адам,ах Адам... heart найбільше в ньому мені подобаються очі і посмішка,обожнюю його мейк-ап,через Адама я вже півтора року фарбую нігті в чорний smile smile smile

* так,Юля,цікавий збіг smile доречі, я була здивована дізнавшись,що тобі 15 surprised ти гарна, и я чомусь подумала що тобі 19 wink
Кохання... як можна вірити в те,чого в тебе не було? Як не дивно за все своє життя я ніским не зустрічалась sad після довгих роздумів минулого літа , я всеж таки остаточно зрозуміла. що я натуралка, оскільки мені подобаються хлопці,але якісь настандартні hippy love . в соц.мережах мені часто пропонували зустрічатися, але я не довіряла ні тим хлопцям, ні тим "стосункам" які б могли бути. З одного боку мені хочеться романтики,а з іншого чогось дуже шаленого wink ось так минає іще один рік мого життя в гордій самоті, проте в свободі smile

*
* Ах, хлопець моєї мрії... сказати чесно я навіть і не знаю яким він повинен бути, но брюнетом 99%. є в мене в універі один :heart:, чимось на Адама Гонтєра із Three Days Grace схожий smile , але поїзд вже пішов... cry
* в Адамі мені подобається все окрім одного - його поведінки на сцені surprised ну сиииильно він там розкутий, я навіть з мамою не можу подивитися його концерт, мені соромно за нього, тим паче мама не знає про його орієнтацію wacko
* ссилку на ваш сайт я знайшла в Вконтакті : в одній групі відкрили альбом Ukraine Wanna Adam! Ukraine Wanna Glam! и там була ссилка на ваш сайт. Сподобався тим,що він український biggrin я думала зареєструватися після того як закінчу плакат, проте вийшло трішки раніше smile мабуть нас сама доля звела, бо я ніколи нікому таке про себе не розповідала smile
а щодо Адама то друзі мене не підтримують і навіть інколи насміхаються cry тому я знайшла собі однодумців smile smile smile


Smile =))))
 
Сообщениеого скільки запитань відразу,ОК, почнем по-порядку:
* і так Адам, Адам,ах Адам... heart найбільше в ньому мені подобаються очі і посмішка,обожнюю його мейк-ап,через Адама я вже півтора року фарбую нігті в чорний smile smile smile

* так,Юля,цікавий збіг smile доречі, я була здивована дізнавшись,що тобі 15 surprised ти гарна, и я чомусь подумала що тобі 19 wink
Кохання... як можна вірити в те,чого в тебе не було? Як не дивно за все своє життя я ніским не зустрічалась sad після довгих роздумів минулого літа , я всеж таки остаточно зрозуміла. що я натуралка, оскільки мені подобаються хлопці,але якісь настандартні hippy love . в соц.мережах мені часто пропонували зустрічатися, але я не довіряла ні тим хлопцям, ні тим "стосункам" які б могли бути. З одного боку мені хочеться романтики,а з іншого чогось дуже шаленого wink ось так минає іще один рік мого життя в гордій самоті, проте в свободі smile

*
* Ах, хлопець моєї мрії... сказати чесно я навіть і не знаю яким він повинен бути, но брюнетом 99%. є в мене в універі один :heart:, чимось на Адама Гонтєра із Three Days Grace схожий smile , але поїзд вже пішов... cry
* в Адамі мені подобається все окрім одного - його поведінки на сцені surprised ну сиииильно він там розкутий, я навіть з мамою не можу подивитися його концерт, мені соромно за нього, тим паче мама не знає про його орієнтацію wacko
* ссилку на ваш сайт я знайшла в Вконтакті : в одній групі відкрили альбом Ukraine Wanna Adam! Ukraine Wanna Glam! и там була ссилка на ваш сайт. Сподобався тим,що він український biggrin я думала зареєструватися після того як закінчу плакат, проте вийшло трішки раніше smile мабуть нас сама доля звела, бо я ніколи нікому таке про себе не розповідала smile
а щодо Адама то друзі мене не підтримують і навіть інколи насміхаються cry тому я знайшла собі однодумців smile smile smile

Автор - marta17al
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 22:11
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 22:46 | Сообщение # 10
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Quote
так,Юля,цікавий збіг доречі, я була здивована дізнавшись,що тобі 15 ти гарна, и я чомусь подумала що тобі 19

Дякую за комплімент!Всі попадаються на питанні про мій вік! happy
Quote
іще один рік мого життя в гордій самоті, проте в свободі


Правильно,свобода понад усе! І нафіг нам ті хлопці! happy smile
Quote
в Адамі мені подобається все окрім одного - його поведінки на сцені ну сиииильно він там розкутий, я навіть з мамою не можу подивитися його концерт, мені соромно за нього, тим паче мама не знає про його орієнтацію

А мені навпаки подобається,що він розкутий на сцені,такий справжній-це його стихія!Ти б мамі розповіла все про Адама та про його оріїнтацію(хоча це не головне).Мама і в Африці мама-вона все зрозуміє!
Quote
щодо Адама то друзі мене не підтримують і навіть інколи насміхаються

Якщо вони над тобою насміхаються,прикалуються з тебе через твої вподобання,то які вони тобі друзі?!Ти поміркуй над цим!А якщо тобі буде сумно,приїзди в Київ до мене,будемо гуляти,(я не кусаюся)Я так розумію ти живеш в Яготині,це недалеко!


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
Сообщение
Quote
так,Юля,цікавий збіг доречі, я була здивована дізнавшись,що тобі 15 ти гарна, и я чомусь подумала що тобі 19

Дякую за комплімент!Всі попадаються на питанні про мій вік! happy
Quote
іще один рік мого життя в гордій самоті, проте в свободі


Правильно,свобода понад усе! І нафіг нам ті хлопці! happy smile
Quote
в Адамі мені подобається все окрім одного - його поведінки на сцені ну сиииильно він там розкутий, я навіть з мамою не можу подивитися його концерт, мені соромно за нього, тим паче мама не знає про його орієнтацію

А мені навпаки подобається,що він розкутий на сцені,такий справжній-це його стихія!Ти б мамі розповіла все про Адама та про його оріїнтацію(хоча це не головне).Мама і в Африці мама-вона все зрозуміє!
Quote
щодо Адама то друзі мене не підтримують і навіть інколи насміхаються

Якщо вони над тобою насміхаються,прикалуються з тебе через твої вподобання,то які вони тобі друзі?!Ти поміркуй над цим!А якщо тобі буде сумно,приїзди в Київ до мене,будемо гуляти,(я не кусаюся)Я так розумію ти живеш в Яготині,це недалеко!

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 22:46
StarДата: Вторник, 21 Июня 2011, 22:56 | Сообщение # 11
Учасник Высокой Активности
Группа: Пользователи
Сообщений: 147
Статус: Offline
Quote (marta17al)
а щодо Адама то друзі мене не підтримують і навіть інколи насміхаються тому я знайшла собі однодумців

Ох, как я тебя в этом понимаю!!! Среди моих друзей, правда, мало таких уже сейчас, которые бы так уж сильно ненавидели бы Адама(потому что многих я уже подсадила на его музыку wink
smile smile ), зато среди знакомых, одногруппников да и просто окружающих предостаточно тех, кто мало того, что его недолюбливают, так еще и грязью постоянно поливают!!! А это так порой бывает обидно, что люди мыслят стереотипами, в плане того, что раз он - гей, значит, ненормальный, извращенец и т.д.! sad И никак им не докажешь, что НЕ это главное, главное - это его голос, энергетика, харизма!!! Как жаль, что некоторые люди не понимают простых истин!
 
Сообщение
Quote (marta17al)
а щодо Адама то друзі мене не підтримують і навіть інколи насміхаються тому я знайшла собі однодумців

Ох, как я тебя в этом понимаю!!! Среди моих друзей, правда, мало таких уже сейчас, которые бы так уж сильно ненавидели бы Адама(потому что многих я уже подсадила на его музыку wink
smile smile ), зато среди знакомых, одногруппников да и просто окружающих предостаточно тех, кто мало того, что его недолюбливают, так еще и грязью постоянно поливают!!! А это так порой бывает обидно, что люди мыслят стереотипами, в плане того, что раз он - гей, значит, ненормальный, извращенец и т.д.! sad И никак им не докажешь, что НЕ это главное, главное - это его голос, энергетика, харизма!!! Как жаль, что некоторые люди не понимают простых истин!

Автор - Star
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 22:56
marta17alДата: Вторник, 21 Июня 2011, 22:56 | Сообщение # 12
Любитель Поболтать
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
так недалеко, я вдома лише на вихідни, навчаюсь в Києві,живу в гуртожитку, хоча скоро почнуться канікули, буду вдома.проте йхати недовго, десь 2 години
а ти в якому районі живеш?


Smile =))))
 
Сообщениетак недалеко, я вдома лише на вихідни, навчаюсь в Києві,живу в гуртожитку, хоча скоро почнуться канікули, буду вдома.проте йхати недовго, десь 2 години
а ти в якому районі живеш?

Автор - marta17al
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 22:56
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 23:06 | Сообщение # 13
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Харківський район!Якщо тобі буде потрібна адреса-скину в особисті повідомлення!
А що у тебе за універ і яка твоя майбутьня професія?


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеХарківський район!Якщо тобі буде потрібна адреса-скину в особисті повідомлення!
А що у тебе за універ і яка твоя майбутьня професія?

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 23:06
marta17alДата: Вторник, 21 Июня 2011, 23:13 | Сообщение # 14
Любитель Поболтать
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
Star,ти маєш рацію, ну дізнались ви,що він гей,ну і що?, так,ні - приходять, питають: "а ти знаєш,що твій Адам-Гей?". так виводить. ніби я про нього лише вчора дізналась angry
і про ці стереотипи пора забути ,21 століття всеж-таки!!! он в Америці дазволені одностатеві шлюби. а в нас всі на них плюються, ніби вони не люди. он Росія Приклад:коли приїздив Адам там розігнали вже 8-й гейпарад!!!!!


Smile =))))
 
СообщениеStar,ти маєш рацію, ну дізнались ви,що він гей,ну і що?, так,ні - приходять, питають: "а ти знаєш,що твій Адам-Гей?". так виводить. ніби я про нього лише вчора дізналась angry
і про ці стереотипи пора забути ,21 століття всеж-таки!!! он в Америці дазволені одностатеві шлюби. а в нас всі на них плюються, ніби вони не люди. он Росія Приклад:коли приїздив Адам там розігнали вже 8-й гейпарад!!!!!

Автор - marta17al
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 23:13
Julia100Дата: Вторник, 21 Июня 2011, 23:21 | Сообщение # 15
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Росія це не приклад для наслідування!Але в нас з толерантністю і т.д справи набагато кращі!Але там дуже багато прогресивних людей,може суспільство й зміниться!

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеРосія це не приклад для наслідування!Але в нас з толерантністю і т.д справи набагато кращі!Але там дуже багато прогресивних людей,може суспільство й зміниться!

Автор - Julia100
Дата добавления - 21 Июня 2011 в 23:21
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Интервью с marta17al
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

§