[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форума: Эллочка, Jez  
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Інтерв`ю з julia100
Інтерв`ю з julia100
Julia100Дата: Четверг, 14 Июля 2011, 17:33 | Сообщение # 31
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Якщо чесно,то ніякий!Якщо казати про матеріальні речі,то я все маю,що хотіла.Мобільний,електронну книгу мені вже подарували,що ще,одяг мені батький й так купують!Я просто хотіла б провести цей день по особливому,а це досить складно,тому що в мене кожний день як свято!Запросити друзів і гарно затусити!І я це зроблю(але багато хто з них на відпочинку).Але я не засмучуюся!Я маю те що хочу і хочу те,що маю!
Проте,справжньою відповідю Гламберта повинно бути:Хочу Адама,хочу побачити його в Україні(та це я так,просто) biggrin happy


Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеЯкщо чесно,то ніякий!Якщо казати про матеріальні речі,то я все маю,що хотіла.Мобільний,електронну книгу мені вже подарували,що ще,одяг мені батький й так купують!Я просто хотіла б провести цей день по особливому,а це досить складно,тому що в мене кожний день як свято!Запросити друзів і гарно затусити!І я це зроблю(але багато хто з них на відпочинку).Але я не засмучуюся!Я маю те що хочу і хочу те,що маю!
Проте,справжньою відповідю Гламберта повинно бути:Хочу Адама,хочу побачити його в Україні(та це я так,просто) biggrin happy

Автор - Julia100
Дата добавления - 14 Июля 2011 в 17:33
SmitДата: Суббота, 16 Июля 2011, 21:50 | Сообщение # 32
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Ти вмієш плпвати? biggrin

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеТи вмієш плпвати? biggrin

Автор - Smit
Дата добавления - 16 Июля 2011 в 21:50
Julia100Дата: Воскресенье, 17 Июля 2011, 18:22 | Сообщение # 33
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Я ж рак-звичайно так!І взагалі,мій улюблений спорт ,окрім катання на орбітреку,- це плавання!Я вмію плавати з 5 років!В дитинстві займалася професійно плаванням,брала участь у всіляких конкурсах,але мені потім набридло плавати по командам і я кинула в років 11,якщо не помиляюся!Зараз мене фіг витягнеш з води-бобляюся до посиніння!

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеЯ ж рак-звичайно так!І взагалі,мій улюблений спорт ,окрім катання на орбітреку,- це плавання!Я вмію плавати з 5 років!В дитинстві займалася професійно плаванням,брала участь у всіляких конкурсах,але мені потім набридло плавати по командам і я кинула в років 11,якщо не помиляюся!Зараз мене фіг витягнеш з води-бобляюся до посиніння!

Автор - Julia100
Дата добавления - 17 Июля 2011 в 18:22
SmitДата: Воскресенье, 11 Сентября 2011, 00:52 | Сообщение # 34
Очень Общительный
Группа: Модераторы
Сообщений: 906
Статус: Offline
Так Юля, если бы тебя спроил президент - чего ты хочешь, все исполню, - что ты у него попросила бы?

Если вы когда-нибудь чувствовали себя странным, держите голову высоко. Мы художники. Мы все сумасшедшие. И это хорошо!" © Adam Lambert NO Boundaries
 
СообщениеТак Юля, если бы тебя спроил президент - чего ты хочешь, все исполню, - что ты у него попросила бы?

Автор - Smit
Дата добавления - 11 Сентября 2011 в 00:52
LottaДата: Понедельник, 19 Сентября 2011, 08:39 | Сообщение # 35
Начинающий
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Статус: Offline
Юля,які наслідки викликало у тебе знайомство з Адамом?Які позитивні й негативні? wink

"Пока существуют люди,которых я раздражаю,я буду жить и продолжать свою великую миссию. © Adam Lambert
 
СообщениеЮля,які наслідки викликало у тебе знайомство з Адамом?Які позитивні й негативні? wink

Автор - Lotta
Дата добавления - 19 Сентября 2011 в 08:39
Julia100Дата: Вторник, 20 Сентября 2011, 18:44 | Сообщение # 36
Общительный
Группа: Журналист
Сообщений: 574
Статус: Offline
Дівчатка,вибачайте,я відповім трішки пізніше!Дякую за питання,але мені просто жопа з уроками!

Слава Україні-Героям Слава!!!
 
СообщениеДівчатка,вибачайте,я відповім трішки пізніше!Дякую за питання,але мені просто жопа з уроками!

Автор - Julia100
Дата добавления - 20 Сентября 2011 в 18:44
Форум » Наша семья АДАМс » "Интервью" с нашими пользователями » Інтерв`ю з julia100
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:

§